KONST / Litografier / Färglitografi 11488073
nr 1148 8073
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad och numrerad 1120/1500, komposition, motivet: 76x57
Utrop:
800 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:27:41
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer